Skocz do zawartości

Tytanika – dyskusje i zdjęcia rolników – Agrofoto

Strona agreguje wszystkie materiały opublikowane w serwisie Agrofoto, które zostały oznaczone tagiem tytanika. W jednym miejscu zgromadziliśmy zarówno dyskusje prowadzone na forum, jak i fotografie udostępnione przez członków naszej społeczności.

Zachęcamy do uważnego przeglądania dostępnych zdjęć oraz lektury wątków. Wymiana doświadczeń między użytkownikami pozwala często zrozumieć lokalne określenia lub specyficzne nazewnictwo stosowane w różnych regionach Polski i w konkretnych gospodarstwach.

Jeśli wiesz, czego dokładnie dotyczy to określenie, lub posiadasz własne materiały związane z tym tematem, zapraszamy do ich dodania. Warto również brać udział w dyskusjach i wyjaśniać znaczenie tego tagu w wątkach na forum, aby pomóc innym użytkownikom w zrozumieniu kontekstu.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 17 wyników

  1. pimper21

    Pszenica Tytanika

    Deszczu trzeba, gdzie trochę bryły nic nie wschodzi... na piachach to samo pasami wzeszło reszta nawet nie kiełkuje :(
  2. Mój zakup obsiałem nia 2,5 ha w ilości ok 170-180kg
  3. WiktorMorawiak

    Pszenica Tytanika

    Stan na 01.01.2019 Siane ok 180kg. Przedsiewnie 300 kg NordKalK i 200 kg Polifoski Krzem
  4. avici_lv80

    Pszenica Tytanika

    Kizeryt rozsiany oby pogoda była dalej łaskawa to cos będzie
  5. Po lewo Julius, po prawo tytanika
  6. Dla oka chyba najładniejsza dziś
  7. W styczniu spadlo 50l deszczu, oby tak dalej. Pszenica mimo późnego siewu nawet sobie radzi.
  8. Siew 10.10. Obsada 400 roślin
  9. Reno1

    Pszenica Tytanika

    Miał może ktoś tą odmianę i może coś o niej powiedzieć? Lepsza od hondi? bo zasiałem na takim klinie 30 arów bo hondi zabrakło 😁
  10. Fugeo

    Pszenica ozima Tytanika

    Stan na 28.06. Jeszcze jakoś się trzyma. Ale przy tych upałach z każdym dniem będzie coraz bardziej spalona.
  11. Fugeo

    Pszenica ozima Tytanika

    Przed zabiegiem T2
  12. Kilimandzaro 3 tygodnie po siewie, Tytanika 10 dni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v