Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rp320' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam. Od roku posiadam prasę welger RP 320 rocznik 2004. Mam w niej owijanie siatką. Zauważyłem, że jak prasuję słomę to baloty wychodzą większe aniżeli 150cm (nawe 180cm), a jest to prasa stałokomorowa i nie powinno być takiego zajścia. Przy prasowaniu siana wyszły idealnie 150cm - siano nie sprężynuje tak jak słoma. Co możecie mi Panowie podac jako przyczynę takiej zwiększonej średnicy balota? Wiadomo, że jest to efekt rozprężenia słomy po wypuszczeniu balota z komory, ale dlaczego tak się dzieje? Czyżby siatka którą owijany jest balot jest zbyt mało naciągnięta? - sprawdzałem hamulec przy mechaniźmie owijania siatką i jest wyregulowany prawidłowo. Siatki daję w 80% maksymalnego możliwego ustawienia, a więc to wychodzi że owija około 3 razy. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v