Skocz do zawartości

Krone KR 130 – opinie, zdjęcia i dyskusje na forum – Agrofoto

Krone KR 130 to model sprzętu rolniczego produkowany przez markę Krone. Maszyny tej serii są wykorzystywane w wielu gospodarstwach, a ich niezawodność i efektywność są często przedmiotem rozmów wśród rolników i operatorów sprzętu.

Na stronie tagu znajdziesz zestawienie materiałów przygotowanych przez społeczność Agrofoto. Dostępne są zdjęcia modelu Krone KR 130 w realnej pracy polowej oraz wątki z forum, w których użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z eksploatacji, omawiają kwestie serwisowe czy wymianę części.

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu społeczności. Jeśli posiadasz ten model w swoim gospodarstwie, możesz dodać własne zdjęcia do galerii lub założyć nowy wątek, aby zapytać o konkretne rozwiązanie lub podzielić się opinią na temat pracy z tą maszyną.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 2 wyniki

  1. Witam. Potrzebuję pomocy... Mianowicie w ostatni roku zaczął mi się sypać łańcuch na komorze w mojej Kr 130 i z tego powodu chciałbym wymienić go całego. Chcę przeprowadzić generalny remont tej prasy: -Wymiana łożysk na komorze -wymiana spinek i łańcuchów na komorze -wymiana zębatek napędowych na komorze --- Ewentualnie jeszcze sprężyny napinające (od łańcucha na komorze) bo są pęknięte po obu stronach ;/ Będę to robił po raz pierwszy. Prasę mam od 4 lat i do tej pory spisywała się bez zarzutów (przy zetorze 5211 ) Sipmy mogą się przy tej maszynce schować... No ale jednak zmęczenie materiału robi swoje więc chciałbym odświeżyć trochę tą prasę (rocznie robię w sumie jakieś 300-500 balotów) Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedzi: -Jakiej firmy łańcuchy, spinki, zębatki i gdzie kupić\zamówić?? -Jak rozbiera się główny napędowy wał żeby wymienić te zębatki? (mile widziany jakiś katalog czy coś w tym stylu) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam, Piotrek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v