Skocz do zawartości

Hylona F1 – opinie, zdjęcia i dyskusje rolników – Agrofoto

Strona stanowi agregat wszystkich treści opublikowanych w serwisie Agrofoto, które zostały oznaczone tagiem Hylona F1. W jednym miejscu zgromadziliśmy wątki z forum dyskusyjnego oraz galerię zdjęć udostępnionych przez członków naszej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi materiałami. Można tutaj prześledzić realne doświadczenia użytkowników, przejrzeć przesłane fotografie z gospodarstw oraz przeczytać opinie osób, które korzystają z rozwiązań związanych z tym określeniem.

Jeśli posiadasz wiedzę na temat Hylona F1 lub dysponujesz własnymi zdjęciami, zapraszamy do ich dodania. Twoje spostrzeżenia i wyjaśnienia w wątkach na forum pomogą innym rolnikom lepiej zrozumieć specyfikę tego zagadnienia i wzbogacą bazę wiedzy całej społeczności.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 15 wyników

  1. Pomyśleć, że ten jęczmień był siany 75kg/ha
  2. Siew 23.09.2018, obsada dla hybrydy 170. Przedplon pszenica ozima Uprawa uproszczona - dzień przed siewem talerzówka na 18cm
  3. Wysiew: 170 roślin / m2 - 72 kg Siew - 22.09.2018 Stanowisko po pszenicy ozimej https://www.agrodzienniczek.pl/
  4. Miesiąc po siewie - mało wody, ale mimo tego jakoś sobie daje radę. Co ciekawe sprawia wrażenie jakby już był mocno rozkrzewiony - jednak ten ciepły październik sprawia że rośliny szaleją.
  5. Tak niby słabo się zapowiadało bo siane bezorkowo i strasznie sucho, ale mimo to jęczmień daje rade. Teraz w tygodniu spadł deszcz to poszedł jak z procy. W sobote wstawię nowe fotki polecam: https://www.agrodzienniczek.pl
  6. Siew: 22.09. Dziś zabieg na chwasty: Pontos i Helm tribi, plus na robaki Szkoda że spadło tylko 4l od siewu. zapraszam na https://www.agrodzienniczek.pl
  7. Siew: 22.09. Dziś zabieg na chwasty: Pontos i Helm tribi, plus na robaki Szkoda że spadło tylko 4l od siewu. zapraszam na https://www.agrodzienniczek.pl
  8. Siew: 22.09. Dziś zabieg na chwasty: Pontos i Helm tribi, plus na robaki Szkoda że spadło tylko 4l od siewu. zapraszam na https://www.agrodzienniczek.pl
  9. Zwarty i gotowy do sezonu wiosennego.
  10. Dostał juz 50kg N, a dziś regulacja i robak: Medax max 0.7kg i pakiet śmierdzieli
  11. Dostał juz 50kg N, a dziś regulacja i robak: Medax max 0.7kg i pakiet śmierdzieli
  12. W końcu doczekaliśmy się deszczu i jęczmień ruszył. Macie może problem z takimi przebarwieniami? O co chodzi? rykoszet herbicydu?
  13. Z czego mogą wynikać takie przebarwienia liści? Problem występuje na wszystkicj 3 odmianach jęczmienia jakie mam. Raczej to nie jest choroba grzybowa. Najstarszy, największy liść ma takie przebarwienie od samego korzenia do końca liścia, boczne liście mniej ale też się pojawia. 2 tygodnie temu robiony zabieg herbicydem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v