Skocz do zawartości

Case IH MX100C – opinie, zdjęcia i forum użytkowników – Agrofoto

Case IH MX100C to model ciągnika rolniczego marki Case IH, który od lat jest obecny w polskich gospodarstwach. Maszyna ta jest ceniona za swoją funkcjonalność i wszechstronność w codziennych pracach polowych oraz transportowych.

Na stronie tagu znajdziesz merytoryczne dyskusje prowadzone przez użytkowników forum Agrofoto. Wątki dotyczą przede wszystkim doświadczeń z eksploatacji, typowych usterek, kosztów utrzymania oraz opinii na temat wartości tego modelu na rynku wtórnym. Dopełnieniem treści są zdjęcia przesłane przez społeczność, które pokazują sprzęt w realnych warunkach pracy.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy tego modelu do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Jeśli masz pytania dotyczące serwisowania lub chcesz pochwalić się zdjęciami swojego ciągnika, dołącz do dyskusji i pomóż innym rolnikom w wyborze odpowiedniego sprzętu.

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam, Chciałbym się poradzić posiadaczy mc cormicka mc 100 lub pochodnych czy też case mx bo tu wszyscy piszą że to bardzo zbliżone maszyny szczególnie te ''c''. Mam taki problem na rozdzielaczu głównie na jednej sekcji podczas używania podnośnika czy też tura podcieka mi olej z miejsca na rysunku oznaczonego czarną linią, przypuszczam że to zawór bezpieczeństwa tej sekcji. Może miał ktoś podobny problem i podzielił by się jak się z nim uporał. Problem polega na tym że nie mogę znaleźć w sieci zestawu uszczelniaczy, wydaje mi się że mogło by to pomóc przynajmniej zmniejszyć wyciek. I też to takie pokrętko(czerwona linia) może wiecie od czego, może ktoś używa?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v