servitium

Members
 • Ilość treści

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O servitium

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław, ul. Brodzka 142
 • Zainteresowania
  Serwis wózków widłowych, sprzedaż wózków widłowych
 1. Nie wiem, czy wypada się przechwalać, ale producent wprowadził już wózki 4x4. W "terenówkach" ważne jest wyższe zawieszenie i porządne opony, bo wózek z ładunkiem ma obciążoną głównie przednią oś - czyli napędową. Producent (FUT) oferuje wózki terenowe 2,5 i 3,5 t. Są dość drogie, nieco powyżej 100 tys. zł, ale tyle samo kosztuje mały podstawowy wózek u innych producentów.
 2. Uczestniczyliśmy w wystawie sprzętu rolniczego i ogrodniczego OPOLAGRA 2015. Szczególne zainteresowanie wzbudzał wózek terenowy M35T z potężnym silnikiem diesla YANMAR.
 3. Uczestniczyliśmy w wystawie sprzętu rolniczego i ogrodniczego OPOLAGRA 2015. Szczególne zainteresowanie wzbudzał wózek terenowy M35T, który podniesionym zawieszeniem, szerokimi oponami z agresywnym bieżnikiem pokazywał, że nie boi się gorszego terenu, nawet placu budowy czy podmokłej ziemi.
 4. Uczestniczyliśmy w wystawie sprzętu rolniczego i ogrodniczego OPOLAGRA 2015. Na zdjęciu wózek z podwójnymi kołami przednimi - w opcji do użytku na mniej nośnych gruntach.
 5. Tak, jak kolega wyżej pisze, czujnik z audi powinien być ok, w zasadzie to włącznik świateł STOP a nie czujnik. Te od audi/VW są wkręcane, mają gwint na plastiku, przez co wkręcając płyciej/głębiej można je wyregulować. Pamiętaj o zabezpieczeniu połączeń jakimś towotem czy wazeliną techniczną. Sprawdź też, aby konektory ciasno wchodziły, aby łuk się nie wytwarzał, bo zniszczy nowy włącznik.
 6. W zasadzie można tam wsadzić każdy czujnik, gdyż jest to urządzenie działające na zasadzie wyłącznika krańcowego rozłącznego, tzn naciskając pedał hamulca rozłączasz obwód przekaźnika, który wysterowuje załączenie świateł STOP. Podaj nr OE, powinien być na tym urządzeniu, coś Ci dobiorę. Może wystarczy wyjąc i sprawdzić czy działa, takie rzeczy najczęściej po prostu śniedzieją, czasami pomaga "psiknięcie" uniwersalnym WD-40 lub innym sprayem dedykowanym do elektroniki.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj