Skocz do zawartości

wiefal1

Members
  • Postów

    18
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiefal1

  1. Witam,wie ktoś moze co oznacza błąd ehr 15 w agroplusie 100?
  2. Witam ,co oznacza błąd 15 w ehr
  3. Witam, mam problem z agroplus em 100,mianowicie coś rzęzi w przednim napędzie podczas jazdy, jak włączę guzik od przedniego napędu to przestaje, kontrolka się pali że jest załączony, ale napędu brak. Sprawdzałem bo zaparłem się przy drzewie.
  4. Dodam ze ostatnio jezdzilem nim 3 tygodnie temu i było ok a wczoraj chciale przestawic w garazu i takie cyrki ze rewers nie wbija i kontrolka miga
  5. Jak jest jeden guzik to jest sprzęgło ,używasz zamiast nożnego w czasie jazdy
  6. Witam, wie ktoś co oznacz błąd 62 w deutz fahr agroplus 100,dodam że nie działa rewers elektrohydrauliczny
  7. Rewers nie działa ten ze wlaczam bieg i rewers do przodu ku do tylu i nie jedzie,dodam ze najpierw wysiadl podnośnik na polu zjechalem do domu i przestał dzialc rewers tak wiec podejrzewam ze cos jest powiazane
  8. Witam mam taki problem ze zaciął mi się podnośnik w górnej pozycji i nie działa rewers. Nie da sie opuścić słychać jakby caly czas pompę pod obciążeniem . Ciągnik to agroplus 100 i ma ehr
  9. Od razu jak uruchomię ciągnik
  10. Dzięki za odpowiedz. A wiesz może co oznacza kod 24 w rewersie?
  11. Witam co oznacza kod 33 w ehr
  12. Witam, moze zna ktos co oznacz kod prz rewersie 24 i od ehr 33.Z góry dziękuje,
  13. Witam,jestem posiadaczem agroplusa 100 i mam do was pytanie, co oznacza kod 33 w ehr.
  14. Mam tak 2 długie,przerwa i 4 krótkie,czasami przy innym odpaleniu zamiast4 jest 6 krótkich.Moze ma ktoś dokładną instrukcje,bo w mojej książce jest tylko opis że od kod od 10-26 oznacza"anomalia lekka,może powodować opóźnienie działania rewersu lub jego szarpnięcia"
  15. nie dziala wogole czy skreca w jedna strone
  16. Witam,szukam posiadaczy takiego modelu,poniewaz niedawno kupilem ten ciągnik i mam kilka pytan.
  17. Witam,mam pytanie odnosnie odczytywania błędów w agroplusie.Chodzi mi o ten trojkąt co jest od jazdy,bo miga mi kontrolka.Z góry dziekuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v