Farbę dobierali mi po pokrywce tej małej od zbiornika, zerknę bo chyba mam gdzieś ten kod lakieru na puszce, kogut zamontowany na magnes a zasilanie z gniazda zapalniczki oryginalnego po prawej stronie powinieneś mieć tak gdzie kontrolki, skoro chcesz pstryknę fotki jak zamontowałem daszek
Dzięki, sam pomalowałem, ale jedynie heder, reszta jest spolerowana, ale lakier oryginalny, dzięki temu kurz się tak nie trzyma i wystarczy przedmuchać co wyjazd
Z awarii to nic poważniejszego, wymieniliśmy tylko łożysko na młocarni i w sumie wyciągnął się łańcuch napędzający motowidła, także zwyczajne eksploatacyjne części, dostęp do nich jest w miarę łatwy a i cenowo nie najgorzej, sam ostatnio dokupowałem linkę regulacji prędkości motowideł i była dostępna bez problemu na internecie Fajny nieduży kombajnik, chłodzony powietrzem więc nie ma problemu z zabijającą się plewami chłodnicą, w zeszłym roku przy upałach nie było mowy o jakimkolwiek przegrzaniu No i mało pali
Tak, poza daszkiem zaadoptowanym z bizona i deski w motowidłach wymienione i pomalowane na biało bo oryginalne się wytarły...
Powiem Ci że dobierałem kolor na korpus u lakiernika, powiedział że to metalizowany oryginalnie był, ale nie podam Ci oznaczenia bo nie napisał na puszce konkretnego kodu, a czerwony kupiony na allegro
Jutro coś wstawię
Jak w 60tce
Kupiłem go w styczniu tego roku, przyjechał aż 350 km z podlaskiego do mnie, oczywiście na lawecie, chciałem mieć właśnie tą skandynawską wersję a jest ciężko dostępna...