Skocz do zawartości

Norbi1996

Members
  • Postów

    70
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi1996

  1. Norbi1996

    Przyczepa D35M

    Będą i nadstawki, myślę że 37cm wystarczy Czemu?
  2. Norbi1996

    Przyczepa D35M

    D35M po modyfikacjach
  3. 1020 powinien być bardzo podobny
  4. Norbi1996

    Fahr M750

    Dokładnie
  5. Norbi1996

    Fahr M750

    Farbę dobierali mi po pokrywce tej małej od zbiornika, zerknę bo chyba mam gdzieś ten kod lakieru na puszce, kogut zamontowany na magnes a zasilanie z gniazda zapalniczki oryginalnego po prawej stronie powinieneś mieć tak gdzie kontrolki, skoro chcesz pstryknę fotki jak zamontowałem daszek
  6. Norbi1996

    Fahr M750

    Dzięki, sam pomalowałem, ale jedynie heder, reszta jest spolerowana, ale lakier oryginalny, dzięki temu kurz się tak nie trzyma i wystarczy przedmuchać co wyjazd
  7. Norbi1996

    Fahr M750

    Popieram, myślę, że 350 zł za ha to jest dobra cena
  8. Norbi1996

    Fahr M750

    Przelicz ile mniej więcej biorą większymi od hektara i weź podobnie
  9. Norbi1996

    Fahr M750

    Tylko u siebie, ludzie raczej wolą większe kombajny
  10. Norbi1996

    Fahr M750

    Może ma m66s? One wytrząsacze też miały dłuższe
  11. Norbi1996

    Fahr M750

    Myślałem że tam były 3ki
  12. Tak, ten konkretnie jest z Finlandii
  13. Norbi1996

    Fahr M750

    Dokładnie, ja również polecam, tutaj troszkę mocniejszy silnik bo 4 cylindry
  14. 1978, tak maska zmieniana, poza tym oryginał
  15. Starsza od serii 18
  16. Norbi1996

    Fahr M750

    Żyto hybrydowe koszę 3 godziny, dużo odchodzi na sam rozładunek zboża bo zbiornik ma 1,3t
  17. Norbi1996

    Fahr M750

    Z awarii to nic poważniejszego, wymieniliśmy tylko łożysko na młocarni i w sumie wyciągnął się łańcuch napędzający motowidła, także zwyczajne eksploatacyjne części, dostęp do nich jest w miarę łatwy a i cenowo nie najgorzej, sam ostatnio dokupowałem linkę regulacji prędkości motowideł i była dostępna bez problemu na internecie Fajny nieduży kombajnik, chłodzony powietrzem więc nie ma problemu z zabijającą się plewami chłodnicą, w zeszłym roku przy upałach nie było mowy o jakimkolwiek przegrzaniu No i mało pali Tak, poza daszkiem zaadoptowanym z bizona i deski w motowidłach wymienione i pomalowane na biało bo oryginalne się wytarły...
  18. Norbi1996

    Fahr M750

    FAHR M750 bo małym detailingu 😎
  19. Zetor z Prasą Claas CHP 460
  20. Wszystko poza radiem i głośnikami jest fabryczne
  21. Powiem Ci że dobierałem kolor na korpus u lakiernika, powiedział że to metalizowany oryginalnie był, ale nie podam Ci oznaczenia bo nie napisał na puszce konkretnego kodu, a czerwony kupiony na allegro
  22. Jutro coś wstawię Jak w 60tce Kupiłem go w styczniu tego roku, przyjechał aż 350 km z podlaskiego do mnie, oczywiście na lawecie, chciałem mieć właśnie tą skandynawską wersję a jest ciężko dostępna...
  23. 1978 to wersja że skandynawską kabiną Tak, dostał nowe boki i front maski, poza tym oryginał
  24. Zetor 4712 z kosiarką rotacyjną 1,65m :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v