Skocz do zawartości

Davidoff123

Members
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Davidoff123

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Case International 1046 + tir

  Koni ma bodajże 100 lub 105, nie wiem dokładnie
 2. Case 856 xl

  Nowy nabytek znajomych
 3. Case International 1046 + tir

  Kierowca tira troche nie ogarniał
 4. Case International 1046

  844s jest nadal, coprawda ostatnio coś nie bardzo miał ochotę pracować, chyba mu się już znudziło, a jeśli chodzi o tego wyżej to będzie on pracował głównie u drugiego brata.
 5. International 541

  Zakupiony przed żniwami, do tej pory bezawaryjny.
 6. Case International 1046

  Nowy nabytek
 7. Kultywator 'made in home'

  Chyba 1,8m, chyba że w Twoich okolicach są inne ceny ale u mnie to taki kultywator z wałkami to najbidniej za 3000 tysiące idzie kupić.
 8. Kultywator 'made in home'

  Materiały - stal, zęby, tarcze, elektrody itp, wyniosły koło 2000zł, pozostało jeszcze go pomalować, i parę innych rzeczy zrobić.
 9. Kultywator 'made in home'

  W planach jest jeszcze dołożenie wałków na tył.
 10. Problem z jałówką.

  A więc jakies 30 minut temu byłem u niej, i krówka sama wstała, zaczeła trcohę chodzić coprawda opornie jej to wcyhodziło ale na urażonej nodze się podpierała, gdy dałem je osypki zaczeła ją jeść, a wcześniej nie chciała, i chyba miała temperature bo była spocona i dyszała a teraz nie dyszy i chyba niema temperatury bo sierść ma sucha. Niedługo do niej pójdę i zobaczę czy niema nic w kopycie. wolf19 Jestem z Kozłówki z Lubelskiego.
 11. Problem z jałówką.

  Czyli jeżeli noga nie jest złamana to powinno byc wporządku, jałówka gdy ją się bierze za noge to ja rusza, ja jak miałem złamaną rękę to wca;e niemogłem ruszać tylko latała jak chciała, a krowa ruszać to ją rusza, a mogło się jej coś stać tutaj gdzie noga wchodzi w ciało (niewiem jak się to fachowo nazywa).
 12. Problem z jałówką.

  Witam, dzisiaj na pastwisku jałówka w jakiś sposób musiała zaplątać się w łańcuch i najprawdopodobniej zrobiła sobie coś z przednią nogą. Jałówka niemoże stać na tej nodze, cały czas ma ją w górze, gdy zanieśliśmy ją do obory ona cały czas leży na boku. Mówiłem mamie żeby zadzwoniła do weterynarza, lecz ona mówi że on i tak nic jej nie pomoże. Teraz krówka cały czas leży w oborze i dość osto dyszy, i teraz moje pytanie czy ktoś kiedyś miał podobny problem? Czy weterynarz może jej w jakiś sposób pomóc? A może ten uraz sam się zagoi, mam nadzieję.
 13. International 844

 14. Case IH 844s + pług 4x40 + brony

  Taki zestawik do orki przedsiewnej.
×