Witam panowie zakupiłem przystawkę do kombajny deutz fahr 35.80 przystawka od claas 4 rzędowa przegnać ja sprzęgłem wszystko gra teraz został największy problem połączenie napędów kombajnu z przystawka nie są na tej samej wysokości na wałek przeglubowy za ostry kąt jeśli ma ktoś jakieś pomysły byłbym wdzięczny