Skocz do zawartości

sirmatti

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sirmatti

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Co najbardziej opłacalne.

  Wiem gdzie to jest ale jakoś z tamtąd nie jestem przekonany.
 2. Co najbardziej opłacalne.

  Witam. Z tatą zastanawiamy się jaki sposób chowu drobiu jest najbardziej opłacalny 1.)Kupić inkubator i  jaja od swoich kur  ogrzewać(około 200zł) 2.)Zrobić sam inkubator. 3.)"Kłaść" jaja pod kwoke. 4.)kupić na giełdzie 1 dniowe kurczątka. I teraz to co was rośmieszy :D chodzi tutaj o chów 60-100. tak na własne potrzeby/komuś sprzedać  małe ilości. BTW.gdzie na podkarpaciu najbliżej mielca mozna kupić kurczęta 1.dniowe?jakie to są koszty???
 3. topola energetyczna

  a długo to rośnie? bo krócej niż wierzba energetyczxna nie kalkuluje się bo sadzonki muszę sprowadzić kurierem...
 4. topola energetyczna

  Mam na myśli topole JAP 104.Jest to krzyżówka białej i czarnej.
 5. topola energetyczna

  Witam. Mam zamiar na próbe wsadzić około 100 sadzonek topoli energetyczne.mam już 60ar. wierzby energetycznej. ziemia jest stosunkowo lekka.Teren nie jest podmokły a raczej suchszy.Słyszałem opinie że po ścięsiu jest bardzo ciężka a po wysuszeniu lekka/"rzadka"(duże słoje) i że szybko się pali nie dając energi.Zaznaczam że będzie ścinene to piłą motorową i po wyschnięciu cięte w rębaku. Co lepiej?wierzba czy bawić się z topolą?
 6. Ursus 2812 + Lemken opal 90

  mam ipodobny tylko mój się nazywa Massey Ferguson 255:D nie ciężko mu z takim pługiem???
 7. malutkie kombajny

  a czy są [color=#ff0000][b]w ogóle[/b][/color] takie w sprzeda[color=#ff0000][b]ż[/b][/color]y? ile może mieć [color=#ff0000][b](szerokości?)[/b][/color] [color=#ff0000][b]heder[/b][/color]
 8. koper ogrodowy na zielono

  [color=#ff0000]Tematy połączone[/color] jak wygląda zbiór kopru na dużą skale? tzn. chodzi mi o rolników którzy mają duże pola zasiane komprem? są maszyny czy strzeba ręcznie?
 9. malutkie kombajny

  [b] Witam[/b] jestem tutaj nowy ale rolnictwem się interesuje... czy są w sprzeda[color=#ff0000][b]ż[/b][/color]y takie kombajny jak np. [media]http://www.youtube.com/watch?v=NZ2YZ3I42Rg[/media] [url="http://www.youtube.com/watch?v=4PT0wi87xlQ"]▶ Mini-Mähdrescher Claas SF - YouTube[/url] proszę o linki z cenami bo nie mogę znale[color=#ff0000][b]ź[/b][/color]ć w tak przy okazji to jak się zbiera ziarna kopru bo mnie to interesuje?
×