Skocz do zawartości

danda222

Members
  • Postów

    83
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danda222

  1. dzis byłem w rzeźni po rozliczenie i od tego tygodnia byki w dół niestety 0,30 gr z wbc
  2. hehe wszyscy sie cieszą ze dostają za byki po 8 a ile kilo bokiem ucieka
  3. od 8,50 do 10,50 za mm czysty miesny po 12
  4. od nowego sącza sztuk ile potrzebujesz a cena zalezy od sztuki
  5. jest ktos zainteresowany kupnem byczków w wadze od 100 do 350 kg ?
  6. byk w klasie R na dzien dzisiejszy 14,40 brutto
  7. 6 zł
  8. po 9,50 ale chyba lepiej by było na wbc takiego sprzedac bo na wbc przykładowo wybiłby sie na 65% (tylko przykład) to dałby ponad 530 kg mięsa razy 14,40 wychodzi ponad 7700
  9. Kędzior jak to są 100% lm to dam po 11 zł za kilo i każdą ilosc kupię skąd jesteś ?
  10. BYKI/ KLASY /CENA ZA 1kg WAGI BITEJ CIEPŁEJ WAGA AE+ AE AE- AU+ AU AU- AR+ AR AR- AO+ AO AO- AP+ AP AP- 190+ 9,90 9,90 9,90 9,70 9,70 9,70 9,50 9,50 9,50 9,10 9,10 8,90 8,50 7,20 6,40 210+ 10,50 10,50 10,50 10,30 10,30 10,30 9,90 9,90 9,90 9,50 9,50 9,30 8,90 7,60 6,40 230+ 10,70 10,70 10,70 10,50 10,50 10,50 10,30 10,30 10,30 9,80 9,80 9,60 9,20 8,00 6,80 250+ 11,30 11,30 11,30 11,10 11,10 11,10 10,90 10,90 10,90 10,50 10,50 10,30 9,60 8,40 7,00 270+ 11,60 11,60 11,60 11,40 11,40 11,40 11,20 11,20 11,20 10,80 10,80 10,60 9,80 8,60 7,00 290+ 11,90 11,90 11,90 11,70 11,70 11,70 11,50 11,50 11,50 11,10 11,10 10,90 10,00 9,00 7,20 310+ 12,20 12,20 12,20 12,00 12,00 12,00 11,80 11,80 11,80 11,40 11,40 11,20 10,20 9,60 7,40 JAŁÓWKI/ KLASY /CENA ZA 1kg WAGI BITEJ CIEPŁEJ WAGA EE+ EE EE- EU+ EU EU- ER+ ER ER- EO+ EO EO- EP+ EP EP- 190+ 11,10 11,10 11,10 10,90 10,90 10,90 10,20 10,20 10,20 9,90 9,30 9,00 8,30 8,00 6,60 210+ 11,40 11,40 11,40 11,10 11,10 11,10 10,80 10,80 10,80 10,40 9,80 9,50 8,50 8,20 6,60 230+ 11,60 11,60 11,60 11,30 11,30 11,30 11,10 11,10 11,10 10,80 10,20 9,90 8,70 8,40 6,60 250+ 12,40 12,40 12,40 12,10 12,10 12,10 11,90 11,90 11,90 11,40 10,80 10,50 9,20 8,80 7,10 270+ 12,50 12,50 12,50 12,30 12,30 12,30 12,10 12,10 12,10 11,60 11,00 10,70 9,90 9,40 7,40 290+ 12,50 12,50 12,50 12,30 12,30 12,30 12,10 12,10 12,10 11,60 11,00 10,70 9,90 9,40 7,40 KROWY/ KLASY /CENA ZA 1kg WAGI BITEJ CIEPŁEJ WAGA DE+ DE DE- DU+ DU DU- DR+ DR DR- DO+ DO DO- DP+ DP DP- 190+ 8,40 8,40 8,40 8,20 8,20 8,20 8,00 8,00 8,50 7,80 7,80 7,60 7,10 6,60 5,20 210+ 8,60 8,60 8,60 8,40 8,40 8,40 8,20 8,20 8,20 8,00 8,00 7,80 7,30 6,80 5,20 230+ 8,80 8,80 8,80 8,60 8,60 8,60 8,40 8,40 8,40 8,20 8,20 8,00 7,50 7,00 5,40 250+ 9,00 9,00 9,00 8,80 8,80 8,80 8,60 8,60 8,60 8,40 8,40 8,20 7,70 7,20 5,40 270+ 9,30 9,30 9,30 9,10 9,10 9,10 8,90 8,90 8,90 8,70 8,70 8,50 8,00 7,50 5,60 290+ 9,70 9,70 9,70 9,30 9,30 9,30 9,10 9,10 9,10 8,90 8,90 8,70 8,20 7,90 5,80 310+ 9,90 9,90 9,90 9,50 9,50 9,50 9,30 9,30 9,30 9,10 9,10 8,90 8,40 8,10 6,00 330+ 10,10 10,10 10,10 9,70 9,70 9,70 9,50 9,50 9,50 9,30 9,30 9,10 8,60 8,30 6,20 Do ceny doliczcie sobie po 1,20 zł te ceny są netto
  11. Witam Panowie:D chciałem was zapytac jak wybija sie wam krowa jałówka byk na wbc chciałbym sprzedac włąsnie poubojowo ale nie wiem jak sie to wybija z góry dzięki a co do pulnika raczej odradzam gosciu z tarnowa jest i nie wypłaca kasy zbznajoimego tak nacioł na 2 byki Witam Panowie:D chciałem was zapytac jak wybija sie wam krowa jałówka byk na wbc chciałbym sprzedac włąsnie poubojowo ale nie wiem jak sie to wybija z góry dzięki a co do pulnika raczej odradzam gosciu z tarnowa jest i nie wypłaca kasy zbznajoimego tak nacioł na 2 byki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v