Skocz do zawartości

Schwarzemann

Members
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

975 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Schwarzemann

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Schwarzemann

    Pszenica Linus

    Rok 2016
  2. Jesień 2015
  3. U mnie w terenie też tylko ja mam takiego potwora :] w sumie to przez przypadek wyszło, ale poki co jestem z niego bardzo zadowolony.
  4. Piękny Forszuś :] Też mam model 323A i faktycznie jak piszą skręt ma słaby, ale da sie przyzwyczaić. Komfort o wiele lepszy niz w ursusie - cichutko w kabinie, wysoko sie siedzi i dobrze przeszklona, duża kabina. Uciąg lepszy niz w 1224. Jak się zblokuje wszystkie kola to naprawdę cięzko tego słonia zatrzymac. U mnie ciągnie 5 skibowy plug (1,8m) na bardzo ciężkich glebach i daje rade bez problemu. Jest to alternatywa szczególnie do mniejszych gospodarstw, które dysponują mniejszym budżetem i pracują w trudnym terenie.
  5. No właśnie jak jest ze tym RSM-em w qq ? Też się nad tym zastanawiam i myśle, że 300l 30% w fazie 5-6 liścia dam. Stanowisko po pszenicy, kl 3a/3b ciężka glina; słoma rozdrobniona, do tego poszło jeszcze 220kg soli na ha i pod pług. Na wiosne do aplikatora 200kg polidapu i zamiast mocznika przedsiewnie (jak zwykle się robiło) mysle o tym RSM-ie. Co o tym sądzicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v