Skocz do zawartości

seba07101

Members
  • Postów

    315
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O seba07101

  • Urodziny 10/07/1992

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2354 wyświetleń profilu

Osiągnięcia seba07101

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

3

Reputacja

  1. Kasa chyba poszła na NFZ bo im brakuje 😀
  2. Ja kontroli nie miałem i kasy też brak
  3. seba07101

    Groch siewny

    Jak pojawiają się pierwsze kwiatki to już czeba pryskać a nie strąki bo robak siedzi w kwiatach
  4. seba07101

    Groch siewny

    W tamtym roku też miałem posiany groch pryskałem tym samym środkiem i był robak w ziarnie tylko problem w tym że nie wiem jakim można pryskać innym środkiem a tak mi doradzono tak gdzie kupuje środki 🤔
  5. seba07101

    Groch siewny

    U mnie już poszedł oprysk na robaka mospilan a wy co stosujecie ?
  6. seba07101

    Groch siewny

    Mój wygląda aktualnie tak
  7. seba07101

    Groch siewny

    Cześć mialem pierwszy rok groch niestety po przyjeździe z zagranicy zobaczyłem coś takiego co się mogło z nim stać straczkowiec? Pierwszy zabieg na robaka był wykonany na początku kwitnienia niestety drugi nie .
  8. seba07101

    Groch siewny

    Cześć wszystkim jaki nawóz dolistny polecacie na groch bo wydaje mi się trochę słaby?
  9. Witam jak kupuje np jakąś czesc to potrzebna jest mi faktura zeby pokazac w razie kontroli czy sie wszystko zgadza z ksiegą przychodów i rozchodów czy wystarczy imienna tylko ? Drugie pytanie jak mam udowodnic ze kupilem obornik bo muszę od tego co chcę kupic musi mi wystawic tez fakturę czy moze byc cos innego jesli tak to co ?
  10. Witam mam takie pytanie odnośnie zakupu łubinu czy on musi być kupiony kfalifikat i czy potrzebna jest faktura jakaś bo mam podane 1.5 ha czy nie potrzeba nic ?mam zamiar od kolegi kupić .
  11. Ode mnie też chcą zaliczkę bo jeszcze nie zamówiłem ale to tylko 4 tyś to myślę że każdy ma taką kwotę a nie czekać na kasę i dopiero zamawiać .
  12. Nie ten nabór z 2020 roku bo sam skladalem i czekam czy będę miał będą sprawdzać czy wszystko się zgadza co podałeś do tej pory. Po co ci pieniądze jak i tak maszyn nie ma zamów i czekaj to juz nie zdrożeją.
  13. Z tego co wiem na dzień dzisiejszy w arimr teraz jest typowanie do kontroli .
  14. Czy on jest nadbudowany czy nie to nie ma większego znaczenia ja posiadasz ciągnik co go pociągnie to powinno przejść zależy też od osoby co będzie rospatrywala twój wniosek. Mi na 12 ha przeszedł 3 m poznaniak talerzowy
  15. Nie przejdzie zmiana do bp Jakie maszyny kupowaleś i u jakiego dilera ? Bo ja też miałem wyliczone na 62 tyś a teraz mam na 69 tyś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v