Skocz do zawartości

Digifant

Members
  • Postów

    739
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Digifant

  • Urodziny 06/07/1987

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Lubelskie
  • Zainteresowania
    rolnictwo, motoryzacja, turystyka rowerowa

Ostatnie wizyty

8471 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Digifant

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

800

Reputacja

  1. tarczowy bez hydrauliki nie daje rady ?
  2. Potrzebuję rębaka który potnie gałęzie na zrębki z jednoczesnym wyrzutem na przyczepę. Czy będę to spalał to nie wiem. Generalnie zależy mi na rozdrobnieniu gałęzi które pozostają po wycince zadrzewień i zakrzaczeń, aby nie zajmowały miejsca.
  3. lubelskie. a od jakiego producenta ten rębak szwagra ?
  4. Chodzi mi o rozdrabniacz z kołem zamachowym, który tnie gałęzie a zrębki wyrzuca na przyczepę. Jest sporo maszyn w rozsądnej cenie, ale nie wiem jak z jakością.
  5. Jaki rozdrabniacz do gałęzi na WOM warto kupić za kwotę do 4000 zł ?
  6. Mamy na forum użytkowników 675DT z okolic Lubartowa, Parczewa lub Radzynia Podlaskiego ?
  7. Pytanie może banalne, ale tak z ciekawości. Czy jest jakaś zalecana procedura wymiany filtra hydrauliki w 675 DT ? Czy też wystarczy zrobić to na zasadzie wykręcam stary. przykręcam nowy i żadnych dodatkowych czynności ?
  8. Zawsze warto poznać kilka opinii.
  9. Właśnie spotkałem się z różnymi opiniami odnośnie czasu przed deszczem. Jeden mówi że właśnie godzina wystarczy, inny że 3h, jeszcze inny 6h, a niektórzy to że nawet 2-3 dni.
  10. Instrukcja Agrosar podaje: Środka nie stosować: − przed wschodami chwastów, − na rośliny chore, wylęgnięte i uszkodzone, − w okresie nadmiernej suszy lub zbliżających się deszczów, − w okresie gdy temperatura nocą jest niższa niż 5oC, − podczas wiatru stwarzającego możliwość znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny uprawne. Zatem ile czasu przed nadchodzącym deszczem należy zastosować środek ? I jak ma się temperatura nocna poniżej 5 stopni do jesiennego stosowania w okresie październik/listopad ?
  11. Czy oprysk Agrosarem na dzień przed przewidywanymi opadami będzie skuteczny ?
  12. Czy opony 15 cali z wózka widłowego sprawdzą się w przyczepie jednoosiowej ?
  13. Czyli zasadniczo trzeba ustawić ruch jałowy pedału sprzęgła tak jak podaje instrukcja obsługi ?
  14. Nie jest na gwarancji, ma 3 lata i 300 mth.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v