bartik534

Members
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez bartik534

 1. Stąd też moje pytanie do posiadaczy takiego robota. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda w praktyce.
 2. Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś na forum posiada robota lely lub de laval i chciałby podzielić się opinia na ich temat? Jakie są koszty serwisowania i oczywiście wydajność dobowa jednego robota. Wedlug dilera robot spokojnie wydoi stado około 75 krów przy wydajności dzienej robota około 3 doi na krowę. Nie specjalnie chce mi się w to wierzyć wiec stąd pytanie do Was. Proszę o rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam.
 3. Witam serdecznie Wszystkich, Ktoś posiada prase sipma huzar? Jeśli tak proszę o wyrażenie opini na temat prasy. Pozdrawiam.
 4. Według opini serwisanta jeśli byłaby to wada fabryczna to juz pewnie doszłoby do awarii. Ciagnik ma przepracowane ponad 2300 godzin więc samo się raczej już nic nie ułoży.
 5. Niestety w modelu który mam nie było tej funkcji do wyboru przy zakupie. Kalibracja skrzyni nie daje lepszych efektów. Tak od nowości jest z tym problem. Według serwisu jest to normalne...
 6. Witam wszystkich, Start wałka wom jest bardzo ostry i nagły. Nie ma płynnego wprowadzenia wałka w ruch. Boje się,że przez to mogę uszkodzić maszyny towarzyszące. Czy ktoś z was miał lub ma podobny problem?
 7. Dlaczego poziomy? Jakieś merytoryczne poparcie poproszę do Twojej wypowiedzi.
 8. Jakiej marki masz wóz? Jak go oceniasz i czy dodajesz pasze treściwe? Zastanawiam się nad tym czy 2 ślimaki równomiernie pasze treściwe?
 9. Witam wszystkich serdecznie. Tak jak w temacie chciałbym poznać opinię użytkowników na temat wozów paszowych. Mianowicie interesuje mnie 14 m3 Wóz paszowy i tu mam problem bo nie wiem czy wziąść z jednym czy dwoma ślimakami.. Marks wozu jako taka dla mnie nie ma znaczenia choć dla ciekawskich mogę zdradzić że mam ofertę na maszynę kuhn w cenie 105 tys netto za 2 ślimakowy. Jednak nie do końca wiem czy to dobre rozwiązanie brać 14m3 w w tej konfiguracji. Bardzo prosiłbym o uzasadnione wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj