Skocz do zawartości

dymas05

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O dymas05

 • Ranga
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. żywienie opasów

  Mam pytanie czy jakieś koncentraty zastąpią pasze treściwe i czy jest to opłacalne? Problem leży w tym że chcę hodować duże ilości opasów i niebęde mógł siać zbóż gdyż nie starczy mi objętościowych? Proszę o odpowiedzi:)
 2. Chiałbym dobudować oborę miałaby być długa 11m więc myśle że 10 byków by się zmiesciło, szeroka 6m a wysoka ok.3m. Miałaby być uwięziowa, chciałbym na rusztachbo niema tam miejsca na obornik zbiornik doradźcie jakiej wielkości a z czego ma być zbudowana to chciałbym się dowiedziec od was, z waszych doświadczeń. Chciałbym do tej budowy wynająć firmę.Interesował by mnie koszt bo chciałym to wykonać z pieniędzt na młodego rolnikaz
 3. Chiałbym dobudować oborę miałaby być długa 11m więc myśle że 10 byków by się zmiesciło, szeroka 6m a wysoka ok.3m. Miałaby być uwięziowa, chciałbym na rusztachbo niema tam miejsca na obornik zbiornik doradźcie jakiej wielkości a z czego ma być zbudowana to chciałbym się dowiedziec od was, z waszych doświadczeń. Chciałbym do tej budowy wynająć firmę.Interesował by mnie koszt bo chciałym to wykonać z pieniędzt na młodego rolnikaz
 4. Chciałbym się dowiedzieć ile bym utrzymał świń na 20ha i chciałbym się także dowiedzieć ile wy trzymacie i chodzi mi tu o cykl zamknięty. Proszę o odpowiedzi.
 5. Nie słychać pracy nowej turbiny

  Siema!Mam problem z turbiną w ursusie 1004 bo gdy założyłem nową turbinę(oryginał czeska) to powinna gwizdać a on nie zmienił głosu i nie jestem pewien czy działa.Proszę o odpowiedzi:)
 6. Chciałbym dowiedzieć się cz półbiegi w masseyach np.3070,3075 itp. mają półbiegi elektrohydrauliczne (bez użycia sprzęgła) i jak one się sprawowały oraz ile zazwyczaj ich było.proszę o odpowiedzi.
 7. Fendt z Vario

  Fendt 409 vario
 8. Fendt z Vario

  Mam pytanie jak obsługuje się skrzynię vario na czym polega ona czyli jakie czynności wykonuję na tej dźwigni bo jak oglądam filmy to niema tam żadnego tłumaczenia.Proszę o odpowiedzi.
 9. żywienie opasów

  ja od młodego dopuszczam byki do krów żeby doiły i po odsadzeniu rosną szybko i do dużych rozmiarów
 10. Pierwsze kroki w hodowli opasów

  Mam pytanie.Ile (średnio) trzeba przeznaczyć hektarów pod kiszonkę dla bydła.Mówimy o życie,kukurydzy,owsie(pelucha,wika).Proszę o odpowiedź.
×