Skocz do zawartości

radamo

Members
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    wielkopolskie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia radamo

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. wysokość jest dobra. chodzi mi o długość ramion. np. jest zaczepiony agregat i z prawej strony jest 30 centymetry przestrzeni pomiędzy oponą a agregatem a z lewej strony 22 centymetry. długość ramion jest nierówna prawe jest dłuższe od lewego o 8 centymetrów. nie wiem tylko który wymiar jest prawidłowy? czy kupić drugie ramie 116 cm. długie czy 108 cm.
  2. witam mam pytanie kupiłem new hollanda td5 85 i się okazało że gdy założyłem agregat uprawowy to prawe ramie wieszaka ma długość 116 centymetrów a lewe 108 cm. może ktoś zmierzy u siebie jakie długie ma ramiona i mi napisze który wymiar jest prawidłowy.
  3. witam mam pytanie chce zasiać 3ha. lucerny i dostać wyszą dopłate do wysoko białkowych planowałem siać ją ze zbożem, ale dziś się dowiedziałem żeby dostać wyszą dopłate to musi być zasiana w czystym siewie lub z inną rośliną ale z list wysokobiałkowych. i mianowićie z czym mógłbym ją zasiać chodzi mi bo niebardzo wiem? chodzi o to zeby było dużo futru do bydła i wysza dopłata może ktoś ma jakiś pomysł.
  4. new holland t5 na placu z 2013 roku ful opcja okołol 205 brutto udało mi się znaleść
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v