Skocz do zawartości

marcos

Members
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

2 obserwujących

O marcos

 • Ranga
  Nowicjusz
 • Urodziny 07.02.1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WLS

Ostatnio na profilu byli

1825 wyświetleń profilu
 1. Nawożenie kukurydzy

  Dzięki panowie za odp. Najprawdopodobniej zastosuję Polifoskę 8 i później będę próbowaćz dolistnym zalerzy jak będzie to wyglądało na polu. Co do przeorywania to dziś sprawdzałem jak rozłorzyła się gorczyca i muszę powiedzieć że nie ma sensu orka gdyż ze względu na suchą jesień i wiosnę gorczyca praktycznie jest taka sama jak przed orką.
 2. Nawożenie kukurydzy

  Chciałem w tym roku spróbować uprawy kukurydzy na kiszonkę pomyśł wpadł do głowy dopiero wiosną i pole na którym chciałem posiać kuku jest już zaorane orką zimową a miedzyplonem była gorczyca. Zastanawia mnie teraz czy przeorana zielona masa zastąpi obornik bo nie chciałbym teraz tego odwracać bo gorczyna napewno nie jest jeszcze rozłorzona. dodam że naworzenie mineralne zastosowałbym w miarę solidne tylko zastanawia mnie właśnie brak obornika. cvo o tym sądzicie??
 3. Ulga inwestycyjna

  Na wszelkiego rodzaju modernizacje, przebudowy, rozbudowy ulgi inwestycyjnej nie otrzymasz. Ulga przysługuje jedynie w przypadku budowy nowego budynku z pozwoleniem na budowę i wyłącznie ze środków własnych .
 4. budowa nowej obory

  Gdybym mógł dobudować do starej to napewno bym tak zrobił bo zmniejszyłoby to koszty ale nie mogę bo ogranicza mnie podwórko z jednej strony a sąsiad z drugiej więc musiałem postawić nowy w innym miejscu.
 5. budowa nowej obory

  Przy wydawaniu pozwolenia sprawdzają. Ja po postawieniu nowej obory niby mam mieć 40 ale w opisie mam że w starje oborze zmniejszę obsadę.
 6. budowa nowej obory

  Jeśli chodzi o plan środowiskowy to do 40djp nie trzeba chyba że mieszkasz poza wioską to do 60. Jestem w trakcie budowy obory i mogę powiedzieć, że licząc koszty trzeba wziąć pod uwagę to, iż nawet na drobiazgach uzbiera się spora kwota bo nawet gdy robotę wykonujesz sam to jednak ceny materiałów obecnie są nie małe i wraz wyjdzie pokaźna sumka.
 7. Witam. Zastanawia mnie jak będzie z dzierżawami np. jeśli ktoś ma umowę na kilka lat to czy będzie musiał płacić za te ha krus czy będzie to spoczywało na właścicielu
 8. VAT w rolnictwie

  mi pani w us powiedziała że są 2 sposoby przejsscia na zasady ogólne 1 to przedsatawienie sprzedarzy na 20tys 2 od dnia w którym przejęte zostało gospodarstwo
 9. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Chciałem zapytać ile czasu ma ARimR na wydanie decyzji na MGR i czy po otrzymaniu pozytywnaj decyzji mogę odrazu kupić maszyny??
 10. którą prasę zwijającą wybrać

  Może ktoś wie ile kosztuje nowa prasa krone 120x120 siatka + sznurek szerokie opony?? A i ile można cenić 569/1 z 2001r w b. dobrym stanie??
 11. Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

  Może podpowiecie mi ile można cenić Sipme 569/1 z szerokim podbieraczem 2001r stan b. dobry??? I odrazu chciałem zapytać ile kosztuje nowa prasa krone 120x120x120 siatka+sznurek szerokie ogumienie???
 12. Renty strukturalne

  Tak tylko do notariusza bedzią potrzebne wyrysy z geodezji a do geodezji potrzebny wypisy z ksiąg wieczystych.
 13. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ale ten agroplus na dofinansowanie:)
 14. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  A ja się zastanawiam nad zakupem Agroplusa co wy na to?
×