Witam mam problem z Zetorem 6245 sprzęgło bardzo późno łapie przez to zaczął ciężko ruszać. Nic nie czuć żeby się paliło czy coś. Płyn jest wszystko odpowietrzone nic nigdzie nie leci. Czy miał ktoś podobny problem. Czy to tylko kwestia podciągnięcia sprzęgła?