Więc tak, stopka była podniesiona, tylko tak zdjęcie było robione. A co do siewnika no to on jest ciekawy ale jak go kupowałem to facet nim robił i nie było takich rowów. Wiadomo było widać troszeczkę ale nie aż tak ...
Na siłę nie jest ciśnięty w ziemię, ma luz. A czy miało by to coś wspólnego łącznik który łączy agregat z siewnikiem ???
Że może jest zbyt rozkręcony albo powinien być złapiemy na tym górnym otworze ?