Skocz do zawartości

Paweł1998

Members
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paweł1998

  1. Paweł1998

    Problem z siewem

    Niestety nie mam narazie gdzie tego przetestować ale będę pamiętał żeby tak zrobić
  2. Paweł1998

    Problem z siewem

    Niestety nie ma, i szukam właśnie po internecie, ale niestety nie ma za bardzo wiadomości na ten temat
  3. Paweł1998

    Problem z siewem

    Więc tak, stopka była podniesiona, tylko tak zdjęcie było robione. A co do siewnika no to on jest ciekawy ale jak go kupowałem to facet nim robił i nie było takich rowów. Wiadomo było widać troszeczkę ale nie aż tak ... Na siłę nie jest ciśnięty w ziemię, ma luz. A czy miało by to coś wspólnego łącznik który łączy agregat z siewnikiem ??? Że może jest zbyt rozkręcony albo powinien być złapiemy na tym górnym otworze ?
  4. Paweł1998

    Problem z siewem

    Mam rozsunięte właśnie, i nie wiem o co chodzi
  5. Paweł1998

    Problem z siewem

    Mam problem z zestawem uprawowo siewny firmy agro masz, robi rowy za kołami siewnika i pole fatalnie wygląda. Pomoże ktoś co może być nie tak, albo podpowie bo sam miał taki problem. Podsylam zdjęcia do wglądu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v