Skocz do zawartości

kondziu902

Members
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondziu902

  1. @Desperado chciałem zrobic doglebowke ze względu na miotłe i wyczyńca podobno większa skuteczność jest
  2. witam kolegów mam pytanie macie jakieś środki którymi można opryskac jęczmień jary doglebowo?
  3. witam mam problem ze skrzynią pod obciążeniem strasznie łupie/trzeszczy od początku jak mam ten kombajn tak było ale rok temu rozdarło mechanizm różnicowy a dokładnie poucinało szpilki którymi jest skręcony miał ktoś taki problem ze skrzynią? dodam jeszcze ze ten mercator jest z drugiego roku produkcji (67rok)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v