Skocz do zawartości

Anonimx

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Anonimx

  1. Witam przymieszam się do zakupu ciągnika Class arion 530 z 2012 roku na skrzyni dyna 6. Jakie macie opinie o tym ciągniku?? Będzie pracował z turem przy ładowaniu obornika ok 17 rozrzutników rocznie i około 120 balotów sianokiszonki, pługiem 4 skibowym obrotowym, agregatem uprawowo-siewnym 2.5m, talerzówką 2.5m, przyczepą 6 tonową.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v