Skocz do zawartości

Andżej1

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Andżej1

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Andżej1

    Zapychanie się klepiska

    Witam, mam pytanie do osób które mają Bizona Z056. Mianowicie podczas koszenia rzepaku zapycha mi całe sita plewami przez to zapycha mi podajnik zbożowy. Czy da się coś z tym zrobić czy jest to już po prostu za duża masa na ten kombajn?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v