Skocz do zawartości

Maro131989

Members
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maro131989

  1. Witam mam pytanie odnośnie mini agregatu do c330 chciałbym zakupić i potrzebuje porady mam do wyboru agrgacik 1.7 z jednym wałkiem lub dwoma i taki sam tylko 1.9 i zastanawiam się czy wziąć 1.7 z dwoma wałkami czy 1.9 z jednym walkiem
  2. Witam mam pytanie odnośnie mini agregatu do c330 chciałbym zakupić i potrzebuje porady mam do wyboru agrgacik 1.7 z jednym wałkiem lub dwoma i taki sam tylko 1.9 i zastanawiam się czy wziąć 1.7 z dwoma wałkami czy 1.9 z jednym walkiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v