Witam mam pytanie odnośnie mini agregatu do c330 chciałbym zakupić i potrzebuje porady mam do wyboru agrgacik 1.7 z jednym wałkiem lub dwoma i taki sam tylko 1.9 i zastanawiam się czy wziąć 1.7 z dwoma wałkami czy 1.9 z jednym walkiem
Witam mam pytanie odnośnie mini agregatu do c330 chciałbym zakupić i potrzebuje porady mam do wyboru agrgacik 1.7 z jednym wałkiem lub dwoma i taki sam tylko 1.9 i zastanawiam się czy wziąć 1.7 z dwoma wałkami czy 1.9 z jednym walkiem