Witam, jestem posiadaczem Renault 103.54, mam problem z rewersem. Na postoju, zakresy i biegi na luzie, rewers do przodu lub do tyłu słychać grzechotanie w skrzyni pośredniej. Dopiero gdy dodam gazu do 1200 obrotów to grzechotanie cichnie, natomiast gdy rewers na luzie cisza. Taki sam objaw pojawia się gdy jadę na obojętnie jakim biegu bez gazu, gdy zwiększę obroty dźwięk ustaje. Czy może ktoś coś pomóc?