Klap

Members
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Klap

 1. Udało się coś wymyślić? Podobny problem mam, przedni napęd hałasuje tylko pod obciazeniem,.zaorałem pol hektara bylo ok, po czym odzywa się stukanie, tak 2 razy na sekundę, w zaleznosci od predkosci. Jak sie wylaczy naped to znika. Oleje pozmieniane, nic nie dało. Ewidentie dopoki jest zimny albo ma lekko to nic sie nie dzieje, dostanie obciazenie to stuka. Skręt kól nie ma znaczenia
 2. Klap

  Siewnik Gaspardo Mter

  A komputer piszczy, bo pewnie wałek nie jest włączony, i błąd ciśnienia ma. Ogólnie to w maschio powinni kogos za jaja powiesić, że nie ma możliwości regulacji głośności alarmow, można fioła dostać przy ustawianiu tego.
 3. Klap

  Siewnik Gaspardo Mter

  Cześć, Obczaj to: https://www.maschio.co.uk/media/361417/operation-manual-genius-master-precision-planters-2017-02-f07011330-it-en-2.pdf Strona 57. Nie wiem jak jest w siewniku mechanicznym, ale jeśli masz czujnik impulsow ten ktory patrzy na ziemię, to procedura jest taka: wchodzisz w "zębatki", tam szukasz symbolu prędkościomierza (zegara) z zębatką) i klikasz Pojawia się symbol siewnika i takie lampy świecące się na czerwono. Po prawej powinno być możliwość kliknięcia "START" - wtedy zacznie zmierzać impulsy. Jak dojedziesz 100m klikasz "stop" I teraz ważne -> po lewej stronie musisz zaznaczyć niebieskiego ptaszka - zaakceptujesz wtedy pomiar w komputerze. Aby pomair był prawidłowy- maszyna opuszczona i jedz z prędkością koło 6-7kmh (nie za szybko, nie za wolno) Mi tak zrobiony pomiar mierzy pole idealnie, pole 3,5 ha, a komputer 3,49 pokazał. I wysiew tez sie zgadza.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj