Skocz do zawartości

Szymekmichal

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Szymekmichal

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam po rozebraniu silnika mam taki problem iż jest woda w komorze spalania. Sprawę rozpocząłem z powodu przybywania wody w oleju. Jakieś typy podpowiedzi ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v