Skocz do zawartości

damian19890527

Members
  • Postów

    45
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian19890527

  1. Kupuję ktoś jaka cena?
  2. Kapka nowy skup koło Krasnegostawu
  3. LUBELSKIE SPRZEDANA PO 900 NETTO TYLKO ABY GLUTEN MIALA 26
  4. Można się tu dowiedzieć jeszcze o cenie pszenicy?
  5. Jaki oprysk na chwasty dwuliścienne gdy tymianek ma już 6 listków
  6. Czyli co może być przyczyną że nie rozłacza
  7. Przycisk od napędu nie zaświeca się napęd chyba cały czas właczony jaka przyczyna ?
  8. Przyłacze się do pytania też mi nie rozłacza napędu przycisk nie zaświeca się .co może być ?
  9. A dziwisz się 4-5 tys za dzierżawę to przy obecnych kosztach nawet przy cenie 1500 zł za tonę pszenicy robisz za nic
  10. LKS Lubelskie Krasnystaw jaka cena
  11. Jaka cena pszenicy pasza Lubelskie LKS?
  12. Gdzie sprzedać groch siewny batuta
  13. A gdzie konkretnie
  14. Zależy od województwa
  15. su***syny a Lubelskie 950 zł
  16. Jaka cena LKS Lubelskie
  17. Jaka cena pszenicy Lubelskie LKS ?
  18. Jaka cena Lubelskie LKS pszenica
  19. Jaka cena LKS Lubelskie może ktoś wie pszenica ?
  20. Czytaliście dziś w necie grupa azoty obniża cenę do 2900 zł tona ...https://www.bankier.pl/wiadomosc/Grupa-Azoty-od-1-lutego-obniza-ceny-nawozow-8481767.html .
  21. Taki jest niestety Polak biznesmen... Przekonałem się na własnej skórze . Palę w domu peletem . Dzwonię do firmy sprzedającej pelet w piątek rano facet mówi że zamknięte do poniedziałku cena w czwartek 2200 zł a w ponma być po 2600zl tona. Chciałem z dowozem do domu . Jadę na firmę osobiście w piątek południe firma sprzedaje 2200 tona ......... I jak ma być dobrze
  22. Nie sieje spokojnie i nie rozmawiam po Niemiecku nie znam języka .Ale mój znajomy owszem dogada się faktory nie widziałem zdjęcia nie robił. Tylko mi mówił on nie jest rolnikiem i mu nie zależy żeby mnie kłamać ja mu wierzę.
  23. Powiem wam że Polak ma przejebane..... Mam znajomych kierowców co jeżdżą po Europie. I sporo widzą wiecie że w Niemczech znajomy przewoził saletrosan dla jakiegoś gospodarza Niemieckiego z fabryki i pytał z ciekawości ile to kosztuje to mu kur...wa powiedział na nasze jak mi policzył to wychodzi 2600 zł tona.......
  24. To rozsądnie zrobiłeś ja rzepak żniwa 100% poszło .pszenica niestety 80% zostawiłem
  25. A wy panowie macie jeszcze zboże na magazynie czy już sprzedane.Pytam tak z ciekawości bez podtekstów czy ktoś robi tak czy siak .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v