Witam wszystkich. Szukam opinii o bronach amazone ke 301 oraz ke 302 . Jeśli ktoś posiada chciałbym dowiedzieć się jak się pracuje jakieś boloączki jeśli są oraz zapotrzebowanie mocy na nie, chciałbym wiedzieć również jakie są różnice między 301 a 302 czy warto dołożyć trochę