Mrhot16

Members
 • Ilość treści

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Mrhot16

 1. A ile ustawiasz przy 10kmh i jaką szerokość masz żeby wysłać przykładowo 200 kg mocznika
 2. I według tego pokazuje na 150 kg pozycje zasówy na 27,5 a w moim rozsiewaczu wyjdzie mocznika na tym ustawieniu 400-500kg
 3. Witam. Posiadam rozsiewacz do nawozu amazone zau 1501 nie mam do niego żadnej tabeli na necie nie mogłem znaleźć a jak była jakaś to nawóz żeby posiać 200 kg to musiałbym według tej tabeli na 25 ustawić przesuwę gdzie jak ustawie na 12 npk to mi 150 kg wychodzi przy 10 km/h Czy ma ktoś prawidłową tabelę?
 4. Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna? Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
 5. Żadnych wycieków niema? I jak spawałeś oraz czym I w którym miejscu go rozcinałeś
 6. Tylko jak trochę został zdewastowany że tak to ujmę nie będzie problemu
 7. Witam. Otóż pociekł mi siłownik od otwierania zasówy w amozone zau 1501 i nie wiem czy on jest rozbieralny bynajmniej wygląda jakby był ale nie chce się rozkręcić i stąd pytanie czy lepiej oryginał który jest dosyć drogi czy coś innego tylko oryginał ma 70 mm skoku a od Unii znalazłem ma 86mm czy nie będzie problemu jeśli założę dłuższy?
 8. A czy wie ktoś jak się zalogować do tej aplikacji login to numer producenta rolnego ale o hasło trzeba się gdzieś ubiegać czy jak?
 9. Witam czy jeśli chcę przesiać łąkę i stosuje obornik to podawać to do ekoschematów I co jeśli zatrząse obornikiem i zaoram tylko pół działki dzięki za odpowiedzi
 10. Tyle że nie ma nic o tym co napisałem
 11. Witam. Czy ktoś wie jak się nazywa i skąd pobrać tą aplikację do tych ekoschematów?
 12. Ale dalej jest problem coś musi blokować bo nic nie da się zrobić żeby szło
 13. Już naprawione trochę pomodziłem z zapadkami i chodzi Łańcuchy wymienione bo też właziły na koło i jak zeskakiwały to stukało nowe są git.
 14. Witam. Mam problem z rozrzutnikiem polskim 6 tonowym tandemem mianowicie pod ciężarem obornika na pusto trochę miej taśma staje coś stawia opór i I zapadki skaczą po kole wymienione zostały łańcuchy lecz problem nie ustąpił.
 15. Mam renault temis 650x i myślałem na 4 metrowy zestaw zmienić.
 16. Podane zostało osobne dwie maszyny.
 17. Witam. Moje pytanie dotyczy czy jak biorę zestaw uprawowo siewny na młodego rolnika to czy siewnik i agregat muszą być tej samej firmy czy też nie podawajcie dobre siewniki i ceny.
 18. Problemem była elektryka nie rozłączało hamulca.
 19. Ok. Jeszcze zobaczę co mlekovita będzie robić dalej. Sory jeszcze obczajam strone😉
 20. Do Ryk podobno ciężko się dostać i musi być dużo litrów z tego co słyszałem a Garwolin nie wiem .
 21. Dzięki tak jak pisałem, raz mlekovita niektórym powstrzymywała mleko i znów chyba dojdzie do tego że będą odwalać lipę dużo osób poprzechodziło i chyba trzeba będzie też przejść ale jeszcze się zobaczy co oni zrobią dalej. A jeśli chodzi o łuków to o Lumiko? Jak tak to jakie opinie ? Jak płacą?z badaniami mleka nie lecą w ciula?
 22. Witam. Która mleczarnia w województwie lubelskim jest dobra pod względem wymagań i ceny. Oddaje do mlekovity ale zaczęło im odbijać i z tąd moje pytanie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj