Skocz do zawartości

okzcar

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia okzcar

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. okzcar

    Melisa

    Witam Zastanawiam się nad ruszeniem z melisą za rok i szukam kogoś kto wie jak uprawiać. Przeczytałem takie informacje: Orka na jesieni na wiosnę kultywator. Na wiosnę (kwiecień) siew do doniczek z komórkami na rozsadę potem sadzenie. Na hektar 2-3 kg nasion albo około 80-100tys sadzonek. Rozsada 30x30cm Zbiera się 2x ostatni zbiór najpóźniej we wrześniu. Czy to prawda? Jak wygląda sam zbiór? Co dalej? Muszę mieć od razu suszarnie czy istnieje skup zielonki? Pozdr, Piotr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v