Skocz do zawartości

Robertson

Members
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Robertson

  1. Witam, możesz podesłać parę fotek tego garażu. Wielkie dzięki , pozdrawiam. Mesenger ,,Robert Gonzo"
  2. Witam, Bardzo spodobała mi się pańska wiata/garaż, chciałbym uzyskać więcej informacji na temat tej wiaty. z gówy dziekuje. Proszę o kontakt.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v