Witam, sprawozdanie z realizacji biznesplanu składa się na 3 miesiece przed upływem 5 lat od momentu otrzymanie pierwszej raty. Pytanie, czy ARiMR wysłała wcześniej pismo, czy trzeba samemu złożyć bez czekania na cokolwiek? Czy mieliście jakieś kontrolę na miejscu?