witam ,mam porblem z mf 3080 otóz zakleszczyły mi sie biegi i niewiem zabardzo jak to odkleszczyć ,mam skrzynie 32X32 i na biegach głównych na jedynce mam 4 na dwójce mam 4 a na trojce ciagnik mi sie zadusza i na czwórce tez jest 4 i jeszcze co moge dodac to na luzie tez jest 4 i niewiem jak co zrobic zeby to wruciło do normalnosci. i odkreciłm ta pokrywe od biegów. był bym wdzięczny za podopowiedzi. mógł bym wysłac zdj jak to wyglada jak co