Skocz do zawartości

Miś

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miś

  1. Miś

    Zakup kombajnu

    Witam kolegów jestem na kupnie kombajnu mam Upatrzonego jd1166 3.6heder tylko nie wiem jak z awaryjnoscia i spalanie. Czy może jakiegoś dominator
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v