Dziękuję bardzo! Moja kura czuje się bardzo dobrze, je dużo, pije, ale tak jak mówię nie rusza tamtą nogą i nie może stanąć na drugą, bo za mocno ją boli. Rana też wydaje się być w porządku, nie czuje żadnego zapachu, została tylko zaschnięta, czarna już krew. Martwi mnie tylko ta noga, bo jestem pewna, że coś zostało uszkodzone i zapewne są to ścięgna