Witam serdecznie pierwszy raz korzystam z forum. Przepraszam jesli cos nie tak,ale potrzebuje pomocy do t 25 do skrzyni biegów. Zakleszczyly mi sie dwa pierwsz walki od biegow traktor stoi jak wryty odkrecilem wodziki i nic nie da rady przesunąć dwoch pierwszych ani w prawo ani w lewo. Zostaje mi tylko juz odkrecenie osłony skrzyni. Wciskalem sprzeglo i probowalem przsunac ani drgnie. Bardzo proszę o pomoc do Wladka