Skocz do zawartości

XPatrykX4

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez XPatrykX4

  1. XPatrykX4

    Kosiarka Sip

    Co myślicie o kosiarce dyskowej Sip ??? Jakie są jej wady i zalety???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v