potrzebuje odrestaurować sobie altane, drewniany stół i krzesła i taką huśtawkę bujaną, bo już zadry w tyłek wchodzą i tutaj mam pytanie, myślałem o kupnie szlifierki aeg takiej na akumulator, czy ktoś z was jej uzywa? czy mozecie mi coś powiedzieć na jej temat, czy warto za tą cenę kupować taki sprzęt?
zdecydowanie AEG bo jest po prostu profesjonalny, dobrze wyważony i kompatybilny, lekki z dobrą mocą, duża ilość udarów i przede wszystkim dobra wydajność pracy. Nie wiem czemu się upierasz przy tamtych markach..