Skocz do zawartości

Zbychuu09

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zbychuu09

  1. Witam! Mam problem ze skrzynią w ursusie c 360 mianowicie gdy wbiję 1 bieg to nie można go wybić traktor nie jest wtedy zakleszczony może wie ktoś jak temu zaradzić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v