kitok3

Members
 • Ilość treści

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

O kitok3

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

882 wyświetleń profilu
 1. kitok3

  Biardzki 1200 +1200

  Witaj, Możesz podesłać zdjęcia przedniego zbiornika lub napisać jaki to model ??
 2. kitok3

  Belarusy 920

  Wapno magnezowe
 3. Do opuszczenia grawitacyjnego, oraz do pozycji pływającej.
 4. Panel sterujący, zawór dławiący z zaworem trójdrożnym .
 5. Też może być. Ogólnie jak dla mnie jest to bardzo pomocne rozwiązanie w belarusie.
 6. Myślałem o tym ale na razie nie ma takiej potrzeby. Ale w razie czego zawór mam, tylko dokupić kawałek węża i połączyć.
 7. Szybko może nie podnosi ale... Bardziej potrzebne jest to do podnoszenia masztu od wózka widłowego który mam przyłączany do tuza. Jeżeli chcę coś podnieś DELIKATNIE bez szarpnięć to wtedy zawór dwustronnie dławiący mi w tym pomaga.
 8. Założyłem taki sam najpierw jednostronnego działania ale zmieniłem właśnie na dwustronnego po to aby regulować także prędkość podnoszenia, tak jak piszesz. Według mnie teraz jest ok. Dodatkowo na zasilaniu mam zawór trójdrożny aby mieć możliwość grawitacyjnego opuszczenia.
 9. Jak nie założysz zaworu dławiącego i będziesz miał podczepione na donośniku coś ciężkiego np. pług to przy opuszczaniu dosłownie walnie o ziemię z hukiem. Zawór jest dwustronny zamontowany na sekcji opuszczania tuza. A po drugie mogę wyregulować prędkość opuszczania przy pomocy tego zaworu.
 10. Potrzebny jest sterownik który mam od kolegi z forum, rozdzielacz hydrauliczny elektryczny, zawór dławiący, węże złączki i na spokojnie ze 2 dni. EHR w belarusie jest wyzwoleniem od ciągle psującego się regulatora siłowego i naprawdę bardzo przydatne ulepszenie które poprawia komfort pracy.
 11. Aktywność na tym forum jest niesamowita!!!! Ale ok sam rozgryzłem wszystko. Tak że mam skończoną pełną modyfikację EHR-u w Belarusie. Jak ktoś by był zainteresowany mogę pomóc. Pozdro
 12. No i jest ares, już po pierwszych testach i przyznam że ruski daje radę i wcale nie ma ciężko.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj