Skocz do zawartości

Dawid12399

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid12399

  1. Witam. Przez 4 lata ojciec siał żyto hybrydowe. Po żniwach chcę wejść w jęczmień ozimy. Jak pozbyć się samosiewów już od samego początku. Zminimalizować żyto. Nadmienię ze u sąsiada była podobna sytuacja i po 3 latach żyta zasiał jęczmień. Wyszło 50/50. Jakieś opryski ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v