Skocz do zawartości

Capitan52

Members
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Capitan52

Praktykant

Praktykant (3/14)

  • Dedicated Unikat
  • Collaborator Unikat
  • First Post Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. Tak, jakie opinie o nim
  2. Ceny na telefon lokalny handlarz biala Podlaski 13-17 brutto za byki
  3. Ktoś wyceniał ostatnio rozsiewacz amazone w ramach promocji - 7%
  4. Ok 28 netto z kółkiem
  5. Nie można zwiększyć kwoty, jedynie parametry maszyn, lub dodać nową maszynę
  6. Każdy jebie na wadze, z tego żyją
  7. Poleci ktoś dobrego dealera amazone. Czy tu tak jak w ciągnikach też mówią aby do najbliższego dealera iść ?
  8. Jakie wyposażenie jeszcze brałeś i ile kosztował
  9. Ktoś ma może rozsiewacz za-v 1400 z amazone ? Chciałbym go na isobusie, z wagą i limiterem.
  10. Składał ktoś na nawigacje do prowadzenia równoległego w ramach ochrony środowiska ? Czy ktoś może polecić czy lepiej rozsiewacz amazone, kuhn czy kvenerland?
  11. Co zawiera ta navi od Johna ? Jaka antena kierownica i monitor
  12. Koniec sierpnia wniosek o płatność, wczoraj doszedł przelew z agencji, raz było uzupełnienie dokumentów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v