Skocz do zawartości

LipaK97

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O LipaK97

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

65 wyświetleń profilu
 1. Chip Tuning ciągnika

  Witam. Mam pytanie, robił ktoś chip tuning w MF 5611 ? Jakie firmy zajmujące się takimi rzeczami polecacie?
 2. Panowie, zauważyłem, że głównie polecane są 2 marki POMOT, oraz Joskin. Zapewne wiele użytkowników jest zwolennikami POMOT'u a inni Joskina. Zastanawiam się czy w tym momencie w ogóle brać pod uwagę Meprozet PN - 50. Teraz pozostaje tylko pytanie, który wybór będzie właściwy, POMOT czy Joskin .
 3. Powiem tak 1/2 razy w tygodniu po ok. 2/3 wyjazdy w każdy dzień wywożenia. Mówisz, że cena beczkowozu to ok. 24.390,24 PLN Netto / 30.000 PLN Brutto - to cena za podstawę zapewne? Doradź mi w co warto się jeszcze doposażyć? Kolego mógłbyś podesłać na priv bądź tutaj ile wyniósł cię zakup beczkowozu i w jakim wyposażeniu? I oczywiście w co warto się doposażyć przy kupnie. Zapewne cena nie będzie się różniła diametralnie ale chcę mieć mniej więcej porównanie. I pytanie ogólne jeszcze takie dodatkowe jaką konstrukcję wozu bardziej polecili byście samonośna czy ramowa?
 4. Joskin, Pomot czy Meprozet?

  Cześć. Powiedz mi mógłbyś podesłać tutaj albo na priv wyposażenie beczki i jaki dokładny koszt wozu ?
 5. Witam. Piszę do was z prośbą, w najbliższym czasie planujemy zakup nowego beczkowozu z osią pojedynczą do 5000 L, jakie firmy + modele byście polecili z podanych poniżej, bądź może i nawet inne. Ogółem beczkowóz miałby pracować z MF 5611. Nasz wybór oscyluje pomiędzy : - Joskin MODULO2 5000 ME (cenowo podobno w granicach 33 tyś. netto, chodź nie jest to 100% informacja) - Meprozet Kościan PN - 50 (cenowo ok. 22800 tyś. netto) - POMOT 5000L (dokładnej ceny jeszcze nie znamy) Bardzo proszę o fachowe doradztwo w wyborze z uzasadnieniem jeżeli to możliwe. Chcę dodać, że niestety nie znam się na beczkowozach, dlatego też pytam właśnie Was o opinie.
 6. Joskin, Pomot czy Meprozet?

  Witam. Piszę do was z prośbą, w najbliższym czasie planujemy zakup nowego beczkowozu z osią pojedynczą do 5000 L, jakie firmy + modele byście polecili z podanych poniżej, bądź może i nawet inne. Ogółem beczkowóz miałby pracować z MF 5611. Nasz wybór oscyluje pomiędzy : - Joskin MODULO2 5000 ME (cenowo podobno w granicach 33 tyś. netto, chodź nie jest to 100% informacja) - Meprozet Kościan PN - 50 (cenowo ok. 22800 tyś. netto) - POMOT 5000L (dokładnej ceny jeszcze nie znamy) Bardzo proszę o fachowe doradztwo w wyborze z uzasadnieniem jeżeli to możliwe. Chcę dodać, że niestety nie znam się na beczkowozach, dlatego też pytam właśnie Was o opinie.
 7. Witam wszystkich użytkowników forum. Piszę do was z wielką prośbą. Otóż w najbliższym czasie planujemy zakup ciągnika i tutaj zwracam się z prośbą abyście pomogli nam w wyborze. Ogółem posiadamy firmę budowlaną więc właśnie w takich warunkach traktor miałby pracować, przykładowo z przyczepą, przy odśnieżaniu w czasie zimy, przy koszeniu traw i przy wielu innych rzeczach. Wiem mało jest to opisane, aczkolwiek na ten moment nie przychodzi mi nic więcej do głowy. Pragnę dodać że mamy parę traktorów które nas interesują, aczkolwiek nie jest to ostateczna decyzja, z miłą chęcią przyjmę od Was wskazówki i cenne rady co do wyboru, bądź i zmiany w wyborze . Poniżej zamieszczam marki i poszczególne modele które nas interesują : - Massey Ferguson 4709 (2017r) - Massey Ferguson 5611 Dyna-4 (2015r) - Steyr 4095 Kompakt (2017r) Proszę Was o pomoc w wyborze i w doradzeniu która z tych propozycji byłaby najlepsza. Nadmieniam, że niestety nie mam wielkiego pojęcia na temat ciągników, dlatego też zwracam się do was z tą prośbą.
×