Skocz do zawartości

MarekRolnikXyz

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarekRolnikXyz

  1. valdii mam taki sam problem w 511 Cały czas mówimy o tej przystawce przy skrzyni biegów ? tak ? czy po wymianie tych czy po wymianie tarczek problem ustał ? u mnie są takie same objawy w 511 ale wycieku ze skrzyni nie ma a przodem szarpie że cały traktor trzęsie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v