Skocz do zawartości

szotrab14

Members
  • Postów

    17
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

755 wyświetleń profilu

Osiągnięcia szotrab14

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Dziękuje
  2. Panowie Proman to przed, czy po sadzeniu? Dziękuje
  3. Szukam kombajnu Orlik, może być do remontu lub części takie jak bęben i przekładnia.
  4. Będę potrzebował ok 15 tys sztuk sadzonki kozłka. Jeśli ktoś będzie posiadał do sprzedania proszę o kontakt.
  5. Jaką dawkę Promanu dajecie na 1 ha? Stosuje się go przed posadzeniem czy w późniejszej fazie? A może ktoś ma doświadczenie w stosowaniu Stompu w uprawie kozłka? Będę wdzięczny za opinie.
  6. Zebrałem 300 kg z 0,5 ha to przeciętny wynik czy mało?
  7. Już zebrany, zaledwie 300 kg z powierzchni 0,5 ha, mnóstwo się wysypało.
  8. Desykujecie już ostropest? Pytam ponieważ na moich roślinach pojawił się już biały puch, większość nasion jest brązowych, łodyga zielona, a uprawiam pierwszy raz i nie jestem pewien czy mogę już zastosować Reglone.
  9. Jaką dawkę Devrinolu dajecie na rozsadnik, a jaką przed wysadzeniem w pole? Dziękuję
  10. Ma ktoś informacje na temat tych badań z Betanalem? Dziękuję.
  11. Czyli każdy robi jakieś eksperymenty, ale wiedzą dzielić się nie chce.
  12. Stosowałem Stomp po siewie, ale teraz muszę zwalczyć czymś komosę na obszarze ok. 0,5 ha. Czy ta dawka 0,5l/ha nie zaszkodzi ostropestowi? Pomijam już to czy jest dopuszczony czy nie.
  13. Stosował ktoś z was Afalon? Podobno kiedyś był dopuszczony do stosowania. Zastanawiam sie czy dawka 0,5 l/ha zwalczy komosę białą, podpowie ktoś? Dziękuję
  14. Ponawiam swoją prośbę o pomoc z herbicydami. Ktoś mi podpowiedział Boksera, ale nie daje on rady z powojem.
  15. Opowie ktoś o swoich doświadczeniach z herbicydami w uprawie czarnuszki. Zasiałem kilkanaście arów na próbę ale już nie daje rady z ręcznym odchwaszczaniem. Jaki środek można zastosować w fazie dwóch liści tej roślinki? Wiem, że zarejestrowanego środka nie ma, ale doświadczeni plantatorzy coś stosują. Dziękuję za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v