Skocz do zawartości

bravo2

Members
  • Postów

    370
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bravo2

  1. Ponad kontraktowe to już są po 40
  2. Panorama ma rejestrację i tam jest metko i protio
  3. Metkonazol 1l z z daxurem 0.5 l
  4. Kiedy planujecie pierwszy zabieg, jest ciepło i wilgotno ja myślałem w połowie tygodnia tylko czy to nie za wcześnie i jeszcze z tydzień odczekać
  5. Jeśli chodzi o bestie to po rozmowie na dniach pola z przedstawicielem ja rezygnuje wymaga bardzo dużej regulacji i przy suchym roku może być problem
  6. Ładny rzepak
  7. A u nas rzepaki pomimo suszy i mrozu wyglądają naprawdę dobrze i jak pogoda pomoże to i 4t są do złapania region centralnej polski
  8. Ale opryskom przydała by się wilgoć
  9. Oby tak było ale to też może być 1800
  10. Ja dziś zrobiłem lustrację i rzepaki podług innych roślin to wyglądają naprawdę dobrze co będzie to się okaże jeszcze ale na to chwilę jest nieźle.jaka dać Grzybowie na taki rzepak myślę nad 120 profil i 150 tebu tak w przyszłym tyg
  11. A ja już się wyleczyłem z wczesnych siewów za duże ryzyko a przy tej cenie trzeba liczyć koszta
  12. A ja w pole nie mogę wjechać z azotem może jutro po mrozie
  13. Bardziej prawdopodobne są wymokliska niż wymarzniecia na razie wygoda to bardzo dobrze tylko żeby wody nie zabrakło wiosno i będzie dobrze
  14. Poco zwiększać jak można mieć za grosze 100 t za 4tyś. Ciekawi mnie czy nadal bendo siać ci co tak skaczą gdzie drożej raz burak teraz rzepak
  15. Nie wiem jak to robicie ja mam na poziomie 55 kontraktacjie a plony średnie z 70 plus i jak mówię inspektorowi to on mówi że więcej nie może chyba że zakontraktuje z 3 ha więcej a zasieje tyle samo to wtedy tak wychodzi ale w tym roku to tylko tyle ile jest kontraktowane
  16. I wracamy do tego co było 10 lat temu cena 130 i pozakwotowe 40 zł i to przy limicie 55 t
  17. Gaspar do dama cena do jakości spoko
  18. Mam pytanie jak przy takim mrozie zachowuje się pszenica w fazie wychodzenia część wzeszła część pod ziemią siana 10 listopada dodam że jest przykryta śniegiem z 15 cm
  19. Na dziś propozycja z domu 2050
  20. I nas w żniwa 2050 więc to może być do osiągnięcia ewentualnie premia za olej na plus
  21. Raczej odreagowanie spadków 😉
  22. Witam jakie macie doświadczenie z mieszaniny na chwasty Puma uniwersum z sekator plus zawsze szedł axial ale tym razem mi nie pasuje bo mam 6 ha
  23. U mnie tak co 4 lata i zastanawiam się nigdy nie miałem cena o 400 zł droższe
  24. Jakie macie doświadczenia z odmianami Cr plus w odmianach bts
  25. Ciekawa teoria pożyjemy zobaczymy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v