Skocz do zawartości

RobertRak

Members
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia RobertRak

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. Dwa lata temu kupiliśmy z bratem Reno 145.14 tx. Do tej pory maszyna nie sprawiała żadnego problemu. Nie daleko jak wczoraj przestał dzwigać podnośnik. Zapięty jest pług obrotowy i dzwigać nie chce ale obrót działa. Może ktoś pomorze co to mogło się stać . Dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v