Witam Mam problem z ciśnieniem oleju po odpaleniu ciagnika. Świeci kontrolka około 15 sekund po odpaleniu do czasu napełnienia filtra olejem przez pompe. Pompa czujnik olej filtr nowe a problem pozostał. Pytanie czy olej ma spływać z filtra do misy po zgaszeniu silnika?