Skocz do zawartości

rysiek76

Members
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rysiek76

  1. rysiek76

    Pszenica Ozima i jara

    Tybalt wyszedł około 5t harenda prawie 6t. Pszenice siane koniec marca na 4klasie. Dostały 200kg polifoski8 i około 120N Bez fungi tylko mikro z siarszanen mg
  2. rysiek76

    Pszenica Ozima i jara

    W tym sezonie miałem harende mandaryne i tybalta. Harenda wyszła najlepiej. Około +1.5t lepiej od mandaryny i 1t lepiej od tybalta
  3. patrykc330 ty chyba masz podwójne wałki patrząc w twojej galerii. Ja potrzebuje pojedyńcze 2.1m do agregatu made in rysiek na wałki przednie które uszkodziłem
  4. Jak w temacie kupię wałki strunowe pojedyńcze używane do kultywatora 2.1m Wałki mogą być bez ramy. W małopolsce ewentualnie w ościennych woj. 602291371
  5. W wydziale komunikacji jest w komputerze jaka to przyczepa i diagnosta na przeglądzie też ma możliwość to sprawdzić
  6. Filtr puszkowy jednorazowy był filtron jest org. ursus a olej jak zwykle od lat elf 15w40. Dodam że praca silnika się nie zmieniła tak samo moc tylko ta kontrolka swieci po odpaleniu. Przy odpalaniu do 30 minut od ostatniego odpalania kontrolka gaśnie w chwili rozruchu
  7. AlaCapone każdy z twoich pomysłów sprawdzałem wymieniając elementy tj. olej filtr czujnik i pompe oleju i żadnej zmiany nie było. Stawiam na nieszczelności w układzie. Problem pojawił się przez ostatnie 30 mtg i sie pogłębia
  8. Witam Mam problem z ciśnieniem oleju po odpaleniu ciagnika. Świeci kontrolka około 15 sekund po odpaleniu do czasu napełnienia filtra olejem przez pompe. Pompa czujnik olej filtr nowe a problem pozostał. Pytanie czy olej ma spływać z filtra do misy po zgaszeniu silnika?
  9. rysiek76

    Biardzki 600l/12m

    ursus 3512 radzi sobie dobrze zarówno przy podnoszeniu i przy jezdzie z tym sprzętem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v